Jak możesz usprawnić pracę wykorzystując skaner RS5100?

Jeśli posiadasz firmę zajmującą się sprzedażą i/lub magazynowaniem produktów, to z pewnością musisz zwracać bardzo dużą uwagę na posiadanie ich właściwej ilości w magazynie. Niedopuszczalna bowiem sytuacją jest taka, kiedy w twoim komputerze widnieje informacja o braku danego towaru, podczas gdy ten produkt w praktyce w magazynie jest. Aby nie wprowadzać swoich klientów w błąd i zarazem móc nadal zarabiać na handlu, powinieneś zainteresować się pierścieniowym skanerem RS5100.


Jest to niezwykle lekkie, małe, bardzo poręczne urządzenie, dzięki któremu możesz w bardzo szybki sposób skanować kody kreskowe znajdujące się na opakowaniach sprzedawanych przez siebie produktów. W ten sposób możesz zachować porządek w magazynie oraz w komputerowym programie służącym do jego zarządzania. Mówiąc krótko: dzięki pierścieniowemu skanerowi RS5100 już nigdy w Twoim sklepie internetowym nie pojawi się fałszywa informacja o braku jakiegoś towaru w magazynie.

Szczególnie warte uwagi jest to, że omawiany skaner pierścieniowy RS5100 nie posiada żadnych kabli ? działa dzięki technologii Bluetooth. Skaner posiada wiele dodatkowych funkcji, które sprawią, że jego obsługa jest dosłownie intuicyjna. Sam skaner może być noszony nawet na palcu, bądź na smyczce.

Omawiany skaner może bardzo ułatwić pracę osób odpowiedzialnych za stany magazynowe. Nie owijając w bawełnę można stwierdzić, że produkt ten może ewidentnie przyczynić się do poprawy funkcjonowania firmy.

W jaki sposób?

1. Urządzenie jest bardzo małe i lekkie, zatem można je założyć np. na palec wskazujący pracownika. Innymi słowy możliwa jest funkcja wskaż i skanuj, dzięki której skanowanie kodów kreskowych trwa bardzo krótko. Dzięki powyższej funkcji możliwe jest wprowadzenie i zachowanie porządku w stanach magazynowych dzięki czemu w firmie nie będzie już dochodziło do podawania fałszywych informacji o braku danego produktu w magazynie.

2. Zeskanowane informacje można przekazać na dowolne sparowane ze skanerem urządzenie, co niezwykle przyspiesza czynności związane z ewidencją stanów magazynowych.

3. Kiedy pracownik szuka konkretnego produktu w magazynie, noszony na palcu skaner może wskazywać pracownikowi drogę poprzez migające diody LED. Dzięki nim pracownik będzie wiedział czy powinien iść np. prosto, w lewo, czy w prawo.

4. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i w praktyce nie wymaga jakiegokolwiek długiego szkolenia, ponieważ jego obsługa jest intuicyjna.

Podsumowując powyższe, skaner pierścieniowy RS5100 ewidentnie przyczynia się do znacznie sprawniejszej obsługi firmy, dzięki czemu współpraca pomiędzy poszczególnymi działami może być jeszcze sprawniejsza i, tym samym, przynosić jeszcze więcej korzyści, niż wcześniej.


Poprzedni tekst