Restauracja

Wydobywający się z kuchni dźwięk posiadał kilka stałych elementów. Miarowy szum ulatującej znad pokrywek pary, jednostajne bulgotanie zup, skwierczenie smażących się potraw. I jeszcze zwięzłe rozmowy kucharzy: "Podaj mi sól?" "Kiedy przygotujesz kaczkę?" albo jeszcze cichsze "Jeszcze tylko szczypta ziół".

Taką właśnie atmosferę można byłoby zastać, gdybyśmy udali się do kuchni w restauracji o wdzięcznej nazwie "Jedzonko". A przecież to jeszcze nie wszystko, ponieważ to, co dla jej gościa jest widoczne na pierwszy rzut oka, to sala. Niezwykle miły, kameralny wręcz wystrój sprawia, że chciałoby się tam niemal zamieszkać. Znajdziemy tam nie tylko gustownie udekorowane ściany, ale przede wszystkim pięknie przystrojone stoliki nakryte pięknymi obrusami, na których poza małymi pojemniczkami z przyprawami oraz serwetkami stoją także potęgujące intymny nastrój świece. Tak, w tej restauracji aż chciałoby się zadawać to jedno z najważniejszych w życiu młodych par pytanie. I tak się właśnie często dzieje.

Menu w tej restauracji jest wprost wyborne. Chociaż o gustach się nie dyskutuje, to każdy znajdzie tu wiele potraw, które uszczęśliwią nasze kubki smakowe. W karcie dań odnajdziemy dania zarówno tradycyjne, jak i takie, w których doszukamy się nie spotykanych na codzień połączeń smakowych. Wszystko jednak sprawi, że przy wyjściu z restauracji będziemy posiadać szeroki uśmiech na twarzy oraz zarezerwowany dzień następnej tutaj gościny. Nie może być inaczej, skoro restauracja "Jedzonko" wita stałych klientów nie tylko niskim pokłonem, ale także dającymi się pozytywnie odczuć różnymi bonusami. A to dostaniemy nieco większą porcję a to dodatkowe smakołyki dla przybyłych wraz z nami naszymi pociechami. A wszystko to po to, abyśmy zapomnieli o istnieniu innych tego typu miejsc. I przyznać należy, że właścicielom restauracji "Jedzonko" często się to udaje.


Poprzedni tekst              Następny tekst