Szampon do włosów

W dzisiejszych czasach większość ludzi spędza swój czas aktywnie. Jeśli nie w formie wypoczynku, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że co nieco kalorii tracimy biegając do pracy czy choćby chodząc po różnych marketach.

Wszędzie tam nasze włosy są narażone na dodatkowe zabrudzenia związane z otaczającym nas kurzem. Dlatego właśnie powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na ogólną higienę osobistą, ale też na tę machinalnie wykonywaną czynność, którą wykonujemy regularnie od dziecka. Czy wiemy jak długo właściwie należy myć włosy? To tak prosta i oczywista z pozoru czynność, że często nie zwracamy uwagi na całą "otoczkę". Kupujemy jakiś reklamowany w TV szampon i raz czy dwa razy w tygodniu go używamy. Specjaliści jednak są zdania, że wskazana częstotliwość mycia włosów jest uzależniona od stopnia ich przetłuszczania. Natomiast optymalny czas, jaki powinno trwać samo mycie określają na ok. 5 minut. Większość ludzi natomiast wykonuje tę pielęgnację w czasie nie przekraczającym jednej minuty.

Dlatego też producent produktów do pielęgnacji ciała zastosował w swoim produkcie specjalne aktywne składniki, które zapobiegają zbyt szybkiemu przetłuszczaniu się włosów. Szampon firmy XYZ zawiera naturalne składniki, które odżywią i nawilżą nasze włosy. Dzięki temu nabiorą one odpowiedniej elastyczności i połysku. A nie ma chyba kobiety, która nie chciałaby zabłyszczeć choćby w najbliższym otoczeniu? Dlatego też poszukaj w najbliższej aptece szamponu firmy XYZ, porozmawiaj o tym produkcie z farmaceutą i zapytaj dlaczego poleca go swoim klientom.


Poprzedni tekst              Następny tekst